Vitajte na stránke azbike.sk v sekcii Doprava

   

Doprava

 

 

Bicykle sú zasielané v kartónovom obale, kompletne poskladané bez namontovaného predného kolesa a pedálov. Bicykle sú zasielané kuriérskou službou priamo k vášmu bytu či domu.

 

Osobný odber
Osobný odber je možný  uskutočniť po dohode na našej adrese ktorá je uvedená v sekcii Kontakty
Pri osobnom odbere môžete samozrejme tovar zaplatiť pri prevzatí.
Osobné odbery sú zadarmo.

 

Kuriérska doprava
Tovar Vám bude doručený najneskôr do 5 pracovných dní od potvrdenia objednávky priamo k vášmu bytu či domu. Tovar zaplatíte dobierkou, pokiaľ ste si nevybrali bezhotovostnú platbu alebo platbu cez internetbanking. Pri bezhotovostnej platbe Vám bude tovar doručený najneskôr do 5 pracovných dní po pripísaní finančných prostriedkov na náš účet.
Reklamácia mechanického poškodenia z prepravy: Zákazník je povinný skontrolovať obal zásielky a prevziať ju len keď nie je poškodená. V opačnom prípade je nutné spísať s vodičom kuriérskej služby protokol o škode alebo zásielku odmietnuť prebrať. Mechanické poškodenie výrobku v neporušenom obale je nutné nahlásiť okamžite po prevzatí zásielky. Neskoršie reklamácie tohto charakteru nebudú akceptované s ohľadom na reklamačné podmienky prepravcu. Nevieme Vám zaručiť presnú hodinu doručenia. Kurier Vás bude pred doručením telefonicky kontaktovať.

 

Doprava Slovenskou poštou
Tovar vám bude doručený najneskôr do 7 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Tovar zaplatíte dobierkou, pokiaľ ste si nevybrali bezhotovostnú platbu alebo platbu cez internetbanking. Pri bezhotovostnej platbe Vám bude tovar doručený najneskôr do 7 pracovných dní po pripísaní finančných prostriedkov na náš účet.
Dodanie je zaisťované Slovenskou poštou a.s.
Reklamácia mechanického poškodenia z prepravy: Zákazník je povinný skontrolovať obal zásielky a prevziať ju len keď nie je poškodená. V opačnom prípade je nutné spísať na pošte protokol o škode alebo zásielku odmietnuť prebrať. Mechanické poškodenie výrobku v neporušenom obale je nutné nahlásiť okamžite po prevzatí zásielky. Neskoršie reklamácie tohto charakteru nebudú akceptované s ohľadom na reklamačné podmienky prepravcu.
Zásielky nad 50 kg nie je možné dodať týmto spôsobom dopravy.

 

Cenník dopravy

Bicykle NEPOSIELAME Slovenskou poštou !

Kuriérska služba:  

Slovenská republika:
pri nákupe do 200 € doprava - 6 € (dobierka),   5 € (prevodom).

pri nákupe nad 200 € doprava zdarma.

Česká republika:

pri nákupe do 200 € doprava - 10 € (dobierka),   8 € (prevodom).

pri nákupe nad 200 € doprava zdarma

Maďarská republika:

pri nákupe do 200 € doprava - 10 € (dobierka),   8 € (prevodom).

pri nákupe nad 200 € doprava zdarma

 

Slovenská pošta: 


pri nákupe do 50 €                doprava - 5 € (dobierka),   4 € (prevodom).

pri nákupe od 50 € do 100 €  doprava - 4 € (dobierka),  3€ (prevodom).

pri nákupe nad 100 € doprava zdarma.

Náš tovar dodávame do všetkých krajín v rámci EÚ po vzájomnej dohode!  Poštovné sa určuje podľa individuálnej objednávky v závislosti od váhy a rozmeru objednaného tovaru!

 

TOPlist