Felt 7 Fifty 2014

Český časopis Cykloservis č.15/2014 otestoval hartail Felt 7 Fifty novinku tejto sezóny na 27,5" kolesách.
 
„Chuť zrychlovat je překvapivá a v kombinaci s účinkem brzd nebyl jízní styl brzda-plyn nejak omezený. Na hravé a rychlé okryhy tedy ideální kombinace.“

viac...


   

Felt Edict 1 2014

Český Cykloservis otestoval našu marátonsku raketu Edict 1, a čo o nej napísali? 

„Zrychlení je až skoro návykové a dáva pocit, že bike váží o dobré kilo méně.“
„Techničtejší terén je tedy prostředím, v němž se kolo cíti jako ryba ve vodě, přestože jeho hlavním kolbištěm jsou rychlé pěšiny a dlouhé táhlé výjezdy.“

viac...


   

Felt Edict Nine 3 2013

Tak a máme tu druhý test Edict Nine 3 tento raz v podaní časopisu Biker 3/2013.
 
"Efektivitu takmer ako na hardtaile dodáva extrémna bočná tuhosť zadnej stavby a systém odpruženia FAST aj pri rýchlych dupavých rovinkách, no akonáhle ho v rýchlosti nasmerujete do rozbitého zjazdu, Edict Nine to rozbalí naplno a progresívnym chodom sebavedomo požiera nástrahy v ceste."

viac...


   

Felt Edict Nine LTD 2013

Česká mutácia amerického časopisu MountainBike Action vo svojom júnovom vidaní, priniesla test najvyššieho modelu Edict Nine LTD.
 
"Felt Edict Nine LTD drží krok s čelem závodního pelotonu a je jen na vás, zda na to máte, nebo zda skončíte hluboko v poli poražených."
viac...

   

Felt NINE 3 2013

Český Cykloservis otestoval karbónovú 29" Felt NINE 3.
 
„Slušná akcelerace díky tuhému rámu přidáva na chuti zabrat, takže se bike velice ochotně dostává do tempa, které bez problému dokáže udržet.“

viac...


   

Felt Edict Nine 3 2013

Horúca novinka tejto sezóny 29" full Edict Nine 3 v teste časopisu Peletón 2_2013. 
 
„Skvěle fungující systém odpružení oceňuji nejen v rychlých a sjezdových pasážích, s jeho lehce zdolávám i prudká stoupání. Obě kola drží na zemi jak přibitá, trakce je jak z učebnice.“

viac...


   

Felt Virtue Nine 3 2014

Populárny slovenský cyklo web MTBiker.sk otestoval náš nový Virtue Nine 3. Ako obstál a aké dojmy vyvolal v testovacom jazdcovi?
 
"Skvelý posed, geometria a karbónový rám. Nadčasový Equilink + veľké kolesá = famózna priechodnosť. Zjazdy sú zábavné, ak sú rozbité – žľaby, rigoly, korene, šutre a popadané konáre sú odteraz vašimi novými kamarátmi."

viac...


   

Rock Machine Blizzard 90 2015

ENDURO novinka z produkce Rock Machine obstála v Cykloservisu NA VÝBORNOU!

viac...


   

GHOST AMR 6559 2014

Parádny bike pre zábavu.

viac...


       

GHOST RIOT LT 8 LC 2015

Krásna novinka pre sezónu 2015. Nový RIOT LT kombinuje výborný pohon s tuhosťou a trakciou pri jazde do kopca, ktorý zaručuje patentovaný systém RIOT-Link. Vďaka tomu si budete užívať pri jazde stabilitu a kontrolu aj v náročnom teréne.

viac...


   

Ghost AMR Riot Lector 5 2014

Horúcou novinkou od nemeckého Ghosta na rok 2014 je nová rada allmountainových bajkov AMR Riot Lector za cenu €3799. Podľa hesla výrobcu „Jeden bajk. Všetky kopce.“ ide o univerzála, s ktorým zvládnete celodenné výjazdy po horách a užijete si s ním aj kopec zábavy v technických zjazdoch a hravých silgletrackoch. Výnimočnosť tejto novinky potvrdzuje množstvo cien, ktoré tento bajk získal po celom svete.

viac...


 

TOPlist