Doprava

Bicykle sú zasielané v kartónovom obale, kompletne poskladané bez namontovaného predného kolesa a pedálov. Bicykle sú zasielané kuriérskou službou priamo k vášmu bytu či domu.

Osobný odber
Osobný odber je možný  uskutočniť po dohode na našej adrese ktorá je uvedená v sekcii kontakty
Pri osobnom odbere môžete samozrejme tovar zaplatiť pri prevzatí.
Osobné odbery sú zadarmo.

Kuriérska doprava 
Tovar Vám bude doručený najneskôr do 7 pracovných dní od potvrdenia objednávky priamo k vášmu bytu či domu. Tovar zaplatíte dobierkou, pokiaľ ste si nevybrali bezhotovostnú platbu alebo platbu cez internetbanking. Pri bezhotovostnej platbe Vám bude tovar doručený najneskôr do 7 pracovných dní po pripísaní finančných prostriedkov na náš účet.
Reklamácia mechanického poškodenia z prepravy: Zákazník je povinný skontrolovať obal zásielky a prevziať ju len keď nie je poškodená. V opačnom prípade je nutné spísať s vodičom kuriérskej služby protokol o škode alebo zásielku odmietnuť prebrať. Mechanické poškodenie výrobku v neporušenom obale je nutné nahlásiť okamžite po prevzatí zásielky. Neskoršie reklamácie tohto charakteru nebudú akceptované s ohľadom na reklamačné podmienky prepravcu. Nevieme Vám zaručiť presnú hodinu doručenia. Kurier Vás bude pred doručením telefonicky kontaktovať.

Doprava Slovenskou poštou
Tovar vám bude doručený najneskôr do 7 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Tovar zaplatíte dobierkou, pokiaľ ste si nevybrali bezhotovostnú platbu alebo platbu cez internetbanking. Pri bezhotovostnej platbe Vám bude tovar doručený najneskôr do 7 pracovných dní po pripísaní finančných prostriedkov na náš účet.
Dodanie je zaisťované Slovenskou poštou a.s.
Reklamácia mechanického poškodenia z prepravy: Zákazník je povinný skontrolovať obal zásielky a prevziať ju len keď nie je poškodená. V opačnom prípade je nutné spísať na pošte protokol o škode alebo zásielku odmietnuť prebrať. Mechanické poškodenie výrobku v neporušenom obale je nutné nahlásiť okamžite po prevzatí zásielky. Neskoršie reklamácie tohto charakteru nebudú akceptované s ohľadom na reklamačné podmienky prepravcu.
Zásielky nad 50 kg nie je možné dodať týmto spôsobom dopravy.

Cenník dopravy

Bicykle NEPOSIELAME Slovenskou poštou !

Kuriérska služba:   

    0 - 100,-€        7,-€ (dobierkou),       7,-€ (prevodom).

100 - 200,-€        5,-€ (dobierkou),        5,-€ (prevodom).

200 -                   doprava zdarma.

Slovenská pošta: 

    0 - 100,-€        5,-€ (dobierkou),        5,-€ (prevodom).

100 - 200,-€        4,-€ (dobierkou),        4,-€ (prevodom).

200 -                   doprava zdarma.

Náš tovar dodávame do všetkých krajín v rámci EÚ po vzájomnej dohode!  Poštovné sa určuje podľa individuálnej objednávky v závislosti od váhy a rozmeru objednaného tovaru!